SCRISORI DIN GERULIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PAUL DEDU, CEL CE LA MĂ-SA DEDULCIT O FUTU ȘI N-A PLĂTIT

In jos

PAUL DEDU, CEL CE LA MĂ-SA DEDULCIT O FUTU ȘI N-A PLĂTIT Empty PAUL DEDU, CEL CE LA MĂ-SA DEDULCIT O FUTU ȘI N-A PLĂTIT

Mesaj  ion_pribeagu Vin Feb 27, 2015 10:05 am

Am avut eleganta sa iti ofer o iesire onorabila pt.faptul ca mi-ai scris pocit numele , puteai sa iti ceri scuze si era ok , dar nu ,tu BATMAN , BATMAN
Copchil al durerii , ai devenit impertinent  si in aceasta situatie se impune o analiza de text a mesajului tau , asta deoarece incep sa am certitudinea  CA CURVA de ma-ta avea fo doua sifilisuri netratate  inainte de a si ramas grea cu tine  pentru  a te caca apoi  pe o gramada de balegar

Paul Dedu
• Mihai Beltrchi : Fleosc marito !  (47 minute • Îmi place • 1)
Mihai Beltechi @ Paul Dedu , DEDUC CA AI NEVOIE DE OCHELARI .... dă-te-n pisici, ce PLM in pocesti numele , vrei sa te iau sa te invirt pe calusei ? SPUNE, PONTA DEJA ARE , SI TU VREI ?
• 43 minute • Îmi place • 1 ( PLAVANULUI II PLACE CE ARE PONTA , VREA SI EL ,VREA SI MA-SA DEDULUI, FUTE-M-AS IN NEAMUL LUI )
Paul Dedu
@Ahaha , ( oha, fut un gura pe ma-ta )
@ educatia a trecut cam departe de tine ( educatia mea umanista ma obliga ca in spiritul respectului pentru pipede sau (cazul tau) rumegatoare patrupede SA O FUT PE MA-TA IN GURA )
@ mai calut farà oute ! (34 minute • Nu-mi mai place • 2) ( FARA oute e boul de tac-tu, motiv pentru care ma-ta cere imperativ sa o futi tu )
Mihai Beltechi
• @ @ Paul Dedu ....te inseli, dragule, atita doar ca nu imi place sa imi poceasca tot felul de neica nimeni numele.CAPISCI ? Nu ma cert din principiu cu persoane care sunt pe listele de prieteni virtuali ai prietenilor mei reali sau virtuali , deci, ...Vezi mai mult (29 minute  Îmi place - 1)
Victor Serban
• @Dedu..la culcare mai baiatule.aia fara simtul umorului...la cimitir tristi si inlacrimati sau out de pe fb.retelele de socializare sunt pt open minds.
• @capisci mai plavane?..
NU INTELEGE, ARE RETARD GRAV SI SCHIZOFRENIE PE FONDULK UNUI SIFILIS EREDITAR MOSTENIT
• (23 minute • Nu-mi mai place • 2)
Mihai Beltechi
Victore, lasa-l , nu cred ca e baiat rau
• 22 minute • Îmi place • 2
Paul Dedu
• @ Neica nimeni e cel ce ti-a dat numele flacaneata . ….
Flacaneata e curva jegoasa si nespalata de ma-ta, caca-m-as in botul tau si in fatatoarea ei de vaca
• @Si nu ma lua cu dragule ,
Copil al durerii , pe mine psihopedagia m-a invatat sa ma adresez pesoanelor cu retard mintal avansat cu cuvinte de alint cu atit mai mult cu cat multi retardati pe cand erau copii au fost abuzati sexual de tati care i-au futut in cur  si  i-au obligat sa le suga `biberonul~ sau de mame ce i-au obligat sa linga sub burta vaci nespalate
• @ ca nu sunt de-al tau puisor !
Cum sa fii de al meu , copil al durerii ? Duoamna ma-ta nu a avut privilegiul sa ii permit sa imi lustruiasca bastonul  prin folosirea tuturor orificiilor din dotare , te-a conceput cu boul de tac-tu cand endevidul inca se mai credea taur
• @Cauta in alta parte parteneri , aici ai dat gres .
Parteneri cauti tu idiotule ,inainte , in timpul si dupa ce futi in cur pe ma-ta, pe tac-tu , pe vaca de nevasta-ta
• @Apropos , vezi ca am inteles ca sunt site-uri cu gay ,
Nu ma intereseaza
• @ acolo unde se pare ca e arealul lui matale !
Te inseli , in schimb eu sunt ferm convins ca tu esti un bou care ar trebui sa pasunezi  pe pasune aflata intre Muntele Venus si  Pestera  Tunetului  aflate sub nespalatul buric , mai ixact sub burta duamnei vaca de ma-ta.
• @Si nu ma mai cauta :
Sa te caute Smurdul ca sa te descarcereze dintre cracii ma-tii dup ace cineva anunta la 112 existenta unui penis ( al tau)captivus
• @nu suntem compatibili "dulceata" !
Doamne iarta-ma, cum sa fiu eu compatibil cu un avorton oligofren ca tine ? Cat despre dulceata , caut-o exclusiv sub burta ma-tii , mergi  astfel pe carari batatorite
• @Adios , ma !
Adios, PA SI PU LA MA-TA-N GURA , ma esti cu  vaca de ma-ta si boul de tac-tu , FII POLITICOS CA-TI FUT TOT NEAMUL IN GURA

ion_pribeagu

Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/02/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum