SCRISORI DIN GERULIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Evreii doresc un al treilea război mondial

In jos

Evreii doresc un al treilea război mondial Empty Evreii doresc un al treilea război mondial

Mesaj  Admin Dum Sept 07, 2014 8:14 am

Evreii doresc un al treilea război mondial. De ce? Ei sunt distrugătoare - e tot ce știu cum să facă - și le place. Au distrus tot ce le-am atins. Nu există nici o excepție de la această regulă.

Ei au preluat Rusia în 1917: distrugerea totală a societății și a milioane de ruși, urmate de ucraineni, uzbeci, kazahi, bieloruși, azerilor, georgieni, tadjicii, moldoveni, Kirghiz, lituanieni, turkmenii, armeni, letoni, estonieni și abhazii. Apoi a venit la est-europeni. Apoi, comunismul evreiesc a fost infiltrat în Coreea de Nord, Vietnamul de Nord și China, Laos și Cambodgia - de către americani.

În între aceste cosmaruri politice, America de pus Palestina sub teroare evreiasca.

Într-un fel de karma sau justiție cosmic, America de sine este acum descendent în teroare evreiasca, de genul că America a pus toate aceste popoare în timp de aproape o sută de ani. Acesta este modul în care evreii spun "mulțumesc" pentru ajutor american.

O versiune a acestui articol a fost publicat pentru prima dată pe darkmoon.me.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2563
Data de înscriere : 03/02/2013

https://scrisoridingerulia.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum