SCRISORI DIN GERULIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum s-a înțeles Iohannis cu SRI, Maior, Vanghelie și Geoană

In jos

Cum s-a înțeles Iohannis cu SRI, Maior, Vanghelie și Geoană Empty Cum s-a înțeles Iohannis cu SRI, Maior, Vanghelie și Geoană

Mesaj  Admin Sam Noi 29, 2014 11:59 pm

Așadar, dacă împotriva lui Victor Ponta se începe urmărirea penală, el poate fi suspendat din funcție. E singura formulă prin care poate fi înlocuit Guvernul Ponta cu Guvernul de Uniune Națională, condus de Mircea Geoană sau, de ce nu?, de George Maior. Că doar nu degeaba și-a pus la lucru SRI în aceste zile toți ofițerii acoperiți din presă, din politică și toate firmele paravan.
Cum a ajuns mult stimatul si venerabilul maestru-blogger de la Gagesti sa viseze scenarii in care o postare pe facebook a presedintelui ales Iohannis il face pe acesta complice cu SRI, Maior, Geoana si Vanghelie ? Habar nu am.
Totusi daca expresia ” astept cu maxim interes (…) astept cat mai curand ” e o presiune asupra justitiei, cred ca incep sa inteleg totul, dar, fara sa am expertiza in psihiatrie nu ma pot pronunta.
Oricum George Maior fiind nasul de cununie al lui V.V.Ponta si bloggerul Cristoiu parand tare preocupat de grija lui dottore, sunt cu totul de acord cu expresia “acoperitii din presa pusi la lucru de SRI”
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2564
Data de înscriere : 03/02/2013

https://scrisoridingerulia.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum