SCRISORI DIN GERULIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fals discurs al lui Victor Ponta la învestire

In jos

Fals discurs al lui Victor Ponta la învestire Empty Fals discurs al lui Victor Ponta la învestire

Mesaj  ce e val ca valul trece Joi Dec 18, 2014 2:59 am

ce e val ca valul trece
ce e val ca valul trece

Mesaje : 67
Data de înscriere : 21/05/2013

Sus In jos

Fals discurs al lui Victor Ponta la învestire Empty PANSEURILE LUI GÂGĂ - Sezum si plansem !!! ORGOLII BOLNAVE PE FB -„dulăul” Ocnăreasa GeorgiCĂ CAre are un pudel

Mesaj  ce e val ca valul trece Joi Dec 18, 2014 6:30 am


George Ocnareasa
21 ore
Il șterg pe Mihai din Dușmanii, ar trebui sa-i șterg pe multi, începând cu mine! Acest grup are personalitate, umor fin...
Fals discurs al lui Victor Ponta la învestire 10857747_906629656016997_1365391139577300568_n

O miseria, o tempora , o mores ! Am fost blocat de cătră DULĂUL -TELECTUAL teligent și cu umor fin GeorgiCĂ CAre are un pudel
Mai jos citiți cateva panseuri scremute ale acestui GÂGĂ , un nemuritor Gambeta cu șlapi , pudel , purcel și amator de bere la pet .Chestia nostimă e că unii și unele cad extaziați în limbă atunci când ăi miros bășinile telectualiste.

George Ocnareasa
15 Decembrie la 22:29 ·
Noapte buna!
Am o forță deosebita.
Transmit sănătate...cat pot.

George Ocnareasa
16 Decembrie la 16:32 ·
România intra în Zodia Porcului.
Scapă cine poate...porcii nu scapă!

George Ocnareasa
16 Decembrie la 17:00 · editat ·
Cu ocazia sărbătorilor ofer, gratuit, șapte virgula patru milioane de neuroni...atenție, sinapsele se fac numai pe dreapta!

George Ocnareasa
16 ore ·
Daca v-as spune toate defectele mele, as rămâne fără nici un prieten.
Daca va voi spune “partea buna”, voi avea prieteni “fără număr”!

George Ocnareasa
22 ore ·
Numai un prost ca mine poate sa se lupte în fiecare zi cu toți prostii.

În loc de concluzie : mă doare în pix , mă doare în bască de excluderile acestui cavaler al tristei figuri cu pretentii de Adonis cu „personalitate si umor fin ”.
ce e val ca valul trece
ce e val ca valul trece

Mesaje : 67
Data de înscriere : 21/05/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum