SCRISORI DIN GERULIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cititi si COMENTARIILE !! Indicible mais vrai : Charlie Hebdo parodie la Shoah avec Shoah Hebdo !

In jos

cititi si COMENTARIILE !! Indicible mais vrai : Charlie Hebdo parodie la Shoah avec Shoah Hebdo ! Empty cititi si COMENTARIILE !! Indicible mais vrai : Charlie Hebdo parodie la Shoah avec Shoah Hebdo !

Mesaj  michaiel_gabriel Dum Ian 11, 2015 7:06 am

Indicible mais vrai : Charlie Hebdo parodie la Shoah avec Shoah Hebdo !
http://nblo.gs/12BnPI
&
https://sites.google.com/site/inluntrealuicaron/indicible-mais-vrai-charlie-hebdo-parodie-la-shoah-avec-shoah-hebdo
Hula vile. Cu acest nou de designer, un Joe lecorbeau toate granițele au devenit caduce, sau mai precis, numai merită, este la fel.

Pentru că nu mai este acolo, dragi prieteni din comunitatea shoahtique, umor -Deși Calificative inoffensives- împotriva individ iluminat Guru fi antichitate este atât de mult produs. În timp ce orice marcă de ironie împotriva acestor Zigomars Ne vedem ridicol cu ​​privire la aceasta tipa "creștini" ofensat de faptul că am putea arunca fecale în fruntea idolului lor, sau mai bine încă, infracțiunile motivate de ură generat de reprezentare a unui pedofil mai mult sau mai puțin nebun în același săptămânală, cum nu auzi Da entendre- tăcerea îngrozitoare care însoțește publicarea acestui caricatură atroce, încălcând nedescris, imbina intr-un pietrifica joc de cuvinte, Holocaustul sacru pe termen lung, acum "Weekly", o caricatură antisemită monstruos.

Antisemită de caracteristicile hidoase ale caracterului ar trebui să întruchipeze oameni Dumnezeu - demn de un Hitler sau un Dieudonné-, ci și prin cuvintele sale, ca aceasta scăpat "Eu sunt peste tot", pare să fie încercarea de a negocia numărul de victime împotriva teritoriile Mare Israel, ocupat în prezent de către urmașii lui Ismael.

Destul este destul, mai ales ca acest atac antisemit cum era mult mai cunoscut din 1945 ca urmare a unei serii de atacuri care firul este evident: antisemitism. Prietenul nostru Dominique Strauss-Kahn de toate, teribil calomniat de un dieudonette Ghana, acesta mercantilism nu pot masca adevărata pasiune. Dar, de asemenea poporul evreu întregi, aruncate în incendiul arab, trădătorul Sarkozy, uitând care la făcut împărat, rușine Franța pentru eternitate, negarea Israel dreptul legitim de a scăpa de paraziți înjosi, de un vot Asta nu ne-am ezita să descrie cum germanique- în favoarea aderării "Palestinei" (!) la UNESCO.

Așa cum am convoca candidații opoziției, în special Hollande și Marine Le Pen, și jumătăți de adorabil de a se angaja ferm și solemn să lupte nu numai fiarei josnic, dragă Brecht, dar chiar uterului mai fertil care a purtat încă arde ca un infern de "Noaptea", Franța, infectat, știm, catolicismul, și mâine, cine știe, reînviat Islam.

DISCUȚII
68 PENTRU COMENTARII "DE NEDESCRIS, DAR ADEVĂRAT: CHARLIE SAPTAMANAL PARODY CU HOLOCAUSTUL HOLOCAUSTULUI SĂPTĂMÂNAL"
acest tip foarte talentat
Prin Jerome | Miercuri 2011-11-doi, 08:42
Dușmanul nostru este adevărat să se: Prostia
Pentru agenda | Miercuri 2011-11-doi, 08:59
Articol ta este o rușine, ea pute de prostie și ură !!
Trăiască libertatea de exprimare !!!
Prin john | Miercuri 2011-11-doi, 21:40
este prea mult! cu mult peste corp la corp
Prin AS | Miercuri 2011-11-doi, 21:46
"Articolul dumneavoastră este o rușine, ea pute de prostie și ură !! »
Cu scris cel mai mic
"Trăiască libertatea de exprimare !!! »
Cred că am lua câștigător nostru pentru prelevarea Pret.
Prin SNSD | Miercuri 2011-11-doi, 21:55
Designul transmite un simț al umorului. Unul place sau displace. Articolul nu are niciun interes. Dintre cele două, doar designul reflectă libertatea de exprimare.
Prin Seurin | Miercuri 2011-11-doi, 21:57
Uh, articolul este o parodie a băieților isterie sioniste. Trebuie să se vedea pentru a explora deliciile gradul al doilea. Esti sigur de a ști în care site-ul esti?
Prin mgeorge | Miercuri doi/11/2011, 11:07
acest desen animat este despre site-ul Joe corb, charlie săptămânal ar grăbi să-l denunțe ca un atac asupra demnității! CRIF plângerea și miniștrii s-ar cheltui pe canalele de televiziune să-și exprime indignarea lor. În orice caz, eu sunt un fan!
Prin Alexander | Joi treia noiembrie 2011, 00:18
Mi se pare foarte amuzant.
Intre articolul dumneavoastră, creștinii ataca teatre și idioți ardere Charlie Hebdo au văzut, deși nu există nici o limită de prostii fundamentalist.
Prin Julien | Joi treia noiembrie 2011, 00:39
Personal, eu nu pot găsi la toate amuzant, dvs Hebdo Holocaustului, dar chiar că doare și dezonorează pot fi imprimate și citit în republica noastră ... de fapt, ele sunt în cazul în care birourile dumneavoastra?
Prin libertyjustice | Joi treia noiembrie 2011, 01:54
Acest tip este într-adevăr bolnav ... Acest articol este rușinos !!
Prin player | Joi treia noiembrie 2011, 12:09
Mulțumesc Marc Georges. Acest caz pute manipulare. Este ceea ce sa mutat de mult când moschei au fost arse? Charlie Hebdo nu a condamnat violența împotriva locurilor de cult.
http://resistancemusulmane.over-blog.com/article-que-penser-de-l-attaque-contre-charlie-hebdo-suite-a-la-publication-de-charia-hebdo-87803946.html
Prin Sahaba | Joi treia noiembrie 2011, 13:23
Absolut minunat! și secțiune și Illu!
Prin Gilles Peterson | Joi treia noiembrie 2011, 16:30
Ce păcat! Scrie un articol atât de prost elaborat pe o parodie frumos! De când Charlie Hebdo Castellucci și au un monopol asupra libertății de exprimare?
Prin Chabadabada | joi treia noiembrie 2011, 05:50
Acest jurnal este o rușine! Și este o reminiscență a unora presa în timpul cele mai întunecate ore de istoria noastră.
Prin Ruhtra | Joi treia noiembrie 2011, 06:26
Ahh prea Fort Desen timpul redarii
Prin Ayoub | Joi treia noiembrie 2011, 18:46
medialibre.eu?
Mi-ar mai degrabă mai degrabă nu mediasioniste.eu?
De ce avem dreptul să râd fanatici care pretind musulmani, nu sioniști care zic evrei?
Ei bine, trebuie să se retragă marcajele mele medialibre.eu, temerile CA de fapt aici ++
Prin Alchimoun | Joi treia noiembrie 2011, 20:10
Salutările mele cretini care nu au văzut acest articol a fost o parodie, și prietenii mei cu alte naționaliști!
Prin mgeorge | Joi treia noiembrie 2011, 08:31
Designul este o atingere cu software-ul sau a fost cel care a atras.
Prin Zak | Joi treia noiembrie 2011, 09:02
În 40, au dat evreii germani, dar niciodată nu a fost dat dreptul de colțuri ciupercile.
Prin Didier chuck | Joi treia noiembrie 2011, 21:08
tu trebuie să mergi arde teatru are aur pentru mâna sau dieudo apare ca !! loool un articol care ar putea urî !!!
Prin lola911 | Joi treia noiembrie 2011, 09:08
Dar talentul tau real este elevul care depășește maestru Smile
Bravo 1000 de ori Joe
Prin Cacamou | Joi treia noiembrie 2011, 09:18
este un text ironic este băieți umor ...
Prin MBT | Joi treia noiembrie 2011, 09:19
Articol ta este de fapt cu prostiile.
Prin tmorello | Joi treia noiembrie 2011, 21:19
ACEASTA este un scandal! cum poate cineva a fost în măsură să scrie un astfel de articol! Din fericire parodie de Charlie Hebdo de Joelecorbeau este de a ridica nivelul ... într-adevăr foarte mare succes, bravo.
Prin Quenelle190 | joi treia noiembrie 2011, 09:27
Sunteți infichus înțelege comparațiile, Parodii, în al doilea rând gradul, etc?
E trist băieți.
Prin SNSD | Joi, treia noiembrie 2011, 21:33
PUNCT COMPLET pourri ,, foarte medialibre mai sus, cât de mic este scrie un articol de genul asta aici ??? Am zap vs o ts vreodată!
JOELECORBEAU MULȚUMESC!
Prin Naze | Joi, treia noiembrie 2011, 21:38
Acest lucru este efect Dieudonné? Nan nu de tip!
Pentru adevar | Joi treia noiembrie 2011, 10:14
J'comprends destul de ultraj, dar se pare că este "libertatea de exprimare". Ca un musulman am fost rănit de desene animate de profetul nostru și eu sunt la fel de atunci când vine vorba de alte religii.
Prin Sonia | Joi treia noiembrie 2011, 10:58
Din nou, pentru cei care scuipa pe acest articol ... Trebuie să-l citiți ... chiar diagonal parodie sare la ochi.
Prin Thom | Vineri patra noiembrie 2011, 00:13
Într-adevăr ??
oameni nu înțelege nivelul 2 al articolului ??
Acest lucru este uluitor ...
Prin Doamne | Vineri patra noiembrie 2011, 00:38
mare !! ca întotdeauna !! e corb Joel afacerea Faurisson sau diamante .... !!!
Prin papyroger | Vineri patra noiembrie 2011, 00:47
a jucat bine, mai sus, este soare
Prin Totsuka | Vineri patra noiembrie 2011, 05:44
Dacă nu puteți râde de nimic, este faptul că este ceva sacru. Și dacă unii cred că textele rahat spune o versiune falsă, în ceea ce privește știința,
Prin Yamose | vineri patra noiembrie 2011, 07:49
Dacă nu puteți râde de nimic, este faptul că este ceva sacru. Dar unii cred ca sunt texte sacre rahat spune o versiune falsă, din punct de vedere științific, crearea pământului sau a rasei umane cu Dumnezeu pentru a ne con cutii impunerea unor constrângeri și valori sexiste, rasism , homofobe și în special etno-centriști.
Pentru cei, vă doresc o viață plină de fericire pentru că ambalajul și ignoranța preveni multe întrebări și probleme.
În cele din urmă, pentru a face haz de ceilalti, este esențial să știți înainte în timp ce bate joc de el. Auto-batjocură este o dovadă de inteligență.
NB: apropo, îmi pare rău pentru Reece și criza (eu sunt un fraier speculant bancher înșelătorie clienți slabe pentru a satisface ierarhia birocratică național).
Prin Yamose | vineri patra noiembrie 2011, 19:55
Bună seara tuturor SLM Alaykum altora.
mi se pare intrarile si iesirile de evacuare o mulțime de utilizatorii noștri, având în vedere reacțiile pe care mă simt bine pentru a împărtăși și de a nu judeca.
Aș dori să indice în primul rând faptul că portocaliu și grapefruit sunt ambele parte din familia citricelor, deși acestea diferă în ceea ce privește gustul și visuel.L portocaliu este portocaliu și dulce în timp ce grapefruit este galben și acidulé.Il părut bine pentru a cita acest exemplu, cu referire analogic vorbind, intitulation săptămânal de Shariah este mai mult o libertate de a insulta ostil și jignitor ((((care avansuri mascate prin deghizarea "libertatea de expresseion" intr-un razboi nerostită role pentru creanțe financiare, sau corect să vorbim despre el, sau ambele))) că libertatea de exprimare și légitmime.On defensiv nu poate avea o minte obiectiv și a avertizat, la economia acestei "analiză", atunci când știm că Charlie Weekly este conștient de faptul că pune în mod deliberat de combustibil la foc în urma unui propagandă sionist.
Propaganda sionist împotriva Islamului, care dureaza de la altă parte de la 11.09.2001 la noi distrage de la probleme false și de a dezvolta o perspectivă critică în subconștientul colectiv de masă, aproximativ un rezultat rezultat electoral de un vot democratic cu privire la o parte care nu a fost dovedit, așa pasiv, cu mult mai puțin ardoare critic de Ben Ali și companie care are activele lor, au un bagaj mediocru în afară de unii ca MAM sau alte tolerat de interese financiare de bunăvoie și departe de valorile morale care le vomita în ceea ce privește un partid musulman ar stăpânire succeptible pentru a contesta intoleranță de Isratine așa cum a spus Ghaddafi Bargeot. "Intoleranța progresiv și deschis."
Libertatea merge cu respect, cum ar fi căldura merge cu lumina nu engendre.Ne joace cu focul se încălzește un pic cam mult arde!
Prin FERHAT | vineri patra noiembrie 2011, 21:20
Felicitări M Georges, felicitări și continuă, sunteți avangarda civilizației
Prin FERHAT | vineri patra noiembrie 2011, 21:29
designul este mare !! și sincer este departe de a fi o caricatură
Prin Uzi | vineri patra noiembrie 2011, 22:32
Ah, ah, text excelent ... merge foarte bine cu acest design HOLOCAUSTULUI SAPTAMANAL care (pe bună dreptate) cred că de niște capace de 70 de ani Charlie Hebdo ", dar suntem în 2011. Pentru dovadă, unele reacții stupide am citit de mai sus.
Prin Zalmoxis | sâmbătă cinci-11-2011, 04:16
E o rușine, acest personaj înțepat doamna de Fontenay pălărie! laugh out loud!
Prin mythob | sâmbătă cinci-11-2011, 09:21
acest desen animat nu are nimic de-a face cu Charlie Hebdo
Prin gryu | Sâmbătă cinci/11/2011, 09:25
Yamose, tu mi-a facut mai ales par a fi un elev de liceu care vrea să intre în lupta împotriva răului. În loc de a ne vorbesc cu "căuta valori reale și confrunte întrebări," Te sfătuiesc să plângă înainte de valorile de plastic, care urmează să fie așa-numitele universal, chiar nu au o jumătate de secol a lungul mileniilor care alcătuiesc istoria omenirii. În loc de monoteism care se găsește în toate perioadele.
Pe scurt, lupta împotriva forțelor răului răului este doar începutul, și nu într-un film american.
Nu este site-ul NPI aici.
Prin SNSD | Sâmbătă cinci/11/2011, 11:50
Yamose, Dumnezeu pune constrângeri pentru oameni ca părinți pus constrângeri asupra copiilor lor, pentru binele lor ... Dumnezeu știe ce este bine pentru om și ceea ce este mauvais.Je jurați dacă oamenii au avut respect interzicerea cametei, nu ne-ar astăzi un mic grup de oameni care dispune de toate bogățiile lumii pentru că un miliard de oameni mor de foame.
Prin MBT | sâmbătă 2011-11-cinci, 14:08
acest desen este de nedescris, este un Holocaust, să zicem, tu retuez din nou 6000001 evrei
Prin Jerome | Duminica, saselea noiembrie 2011, 03:08
@ Jerome
Admir-mi tău moderația este 6000002 de evrei mi-ar spune.
Câștigător!
Prin vasionensis | duminică saselea noiembrie 2011, 02:28
libertatea de exprimare este unul sacru ia în totalitate sau în orice regette sau comndanable CH sau Dieudonné sunt cei care vor trebui să fie că este extremiștii din toate părțile care doresc să impună prin toate mijloacele același violent o poinde vezi foarte minoritate în societate.
Totul este discutabil, Shoah Islam, Nr de victime, Talmudul, Biblia, Coranul, știința ...
Prin bakarri | duminică saselea noiembrie 2011, 06:47
Eu ce mă supără este într-adevăr ceea ce acest desen care pur și simplu a evidenția o problemă existentă (poate fi contra sau nu, nu este subiectul) este colonizarea Palestina. Un desen împiedică sau mânca, de a avea un acoperiș, nu separă familii, colonizare deși! STOP pentru decontare, restul vom vedea.
Prin MT | Luni saptelea noiembrie 2011, 24:40
acest articol este de fapt o rușine, Israel colonizează și ucide fără rușine și domn este revoltat de o caricatură slab, care sunt într-adevăr fascist ???
Prin Carlito | Luni saptelea noiembrie 2011, 01:09
Joe lecorbeau, Andy Singer ... Putini designeri circulante care pot pretinde să fie.
Prin Marcel Lerche | Miercuri noualea noiembrie 2011, 24:45
Atac Charlie Hebdo: 5 bărbați Commando pro-israeliene
http://www.almanar.com.lb/french/adetails.php?eid=37076&cid=18&fromval=1&frid=18&seccatid=26&s1=1
Remarcat că aceste informații au fost, de asemenea, prezentat de postul site-ului, dar curios pagina este de acum inaccesibile ...
Prin Nabil | miercuri noualea noiembrie 2011, 01:42
Acest desen nu este rău nici:
http://www.toutsaufsarkozy.com/cc/article04/EkuEpAFAyVpLPGmnnh.shtml
Prin Croquignol | miercuri noualea noiembrie 2011, 09:22
înainte de a publica un articol pe site-ul dvs., sau doriți să verificați info
joelecorbeau nu este raportorul la Charlie Weekly
Prin hrtk | Joi zecelea noiembrie 2011, 12:33
Holocaustul este o industrie ca oricare alta are dreptul de a critica și să se îndoiască.
carte Liser Norman Finkelstein și veți ști.
Pentru spirit liber | Sâmbătă 2011-11-doisprezece, 24:56
O industrie care nu acceptă concurența în special ca Suferința este o marcă evreiesc. Pentru a sugera altfel te poate duce la tribunal pentru încălcarea brevetului sioniste depusă înainte "Tribunal" internațional "Nuremberg (de exemplu, unul dintre câștigătorii) din al doilea război mondial.
Prin Nabil | sâmbătă, doisprezece/11/2011, 14:26
Și Wham! În dinții sioniștii și evreii care doresc să controleze lumea, eu personal nu cred în Holocaust, un rahat de bani murdari !! Pentru syphonner simpatie oamenilor pentru o mai bună jefui,, controlul sionist escrocherie Statele Unite ale Americii guvern, astfel încât acestea să controleze fundași din SUA, Congresul, Senatul, mass-media ... Canada este o suiveux și făcut tot puternic lobby-ul evreiesc necesită, PM de Canada este un idiot, un prost, un psycopathe periculos care este absolut de putere ... numai Québec susține palestinieni și intrarea lor la UNESCO.
Prin Gustave Hoch | Sâmbătă doisprezece-11-2011, 18:08
Autorul articolului "anti-semit de caracteristicile hidoase ale caracterului ar trebui să întruchipeze oameni Dumnezeu."
Numai că desenul este un duplicat aproape exacta pentru Charlie Weekly emisiune speciala Shariah săptămânal.
Singurele diferențe au fost hainele.
Aceste "caracteristici îngrozitoare", cum spui tu au fost aclamat de critici, politicieni și asociațiile atunci când aceleași modele dar îmbrăcați în limba arabă a fost chemat Muhammad. Dovada: http://img2.generation-nt.com/charia-hebdo_00FA000001165181.jpg
Chiar și comentariul în balon este o diversiune credincios de original.
Deci caracter Arab -> BRAVO, Libertatea de exprimare vie. Caracteristicile faciale sunt cele ale unei semitic (arabii sunt semiti). Nu rasism, reprezentare reală.
Același lucru îmbrăcat în caracter evreiesc -> SCANDAL, deturnare de libertatea de exprimare. Caracteristicile faciale sunt cele ale unei semit, deci aceasta este o insultă antisemit!
Deci, este indignat de ambii, sau unul este tăcut pentru două sau aplaudat cei doi.
Dar măsura în greutate 2 2 creează ură între popoare. Și tu jurnaliști, bloggeri, analiști, ziariștii, sunteți vârful de lance.
Ca un protestant francez, strămoșii mei au cunoscut o represiune apocaliptic și violență fără precedent. Și totuși eu respect catolici. Francezii sunt epuizate de secole de războaie inter-religioase și inter-confesionale. Ne sunt epuizate.
Dar, cu acest gen de reacții de vedere selective, să montați evreii împotriva arabilor. Este salbatic iresponsabil, Franta si Europa au mai multe resurse pentru a supravietui acest tip de conflict.
Vorbeste doriți, dar să fie în concordanță în răspunsul dumneavoastră, în numele datoriei. Sau alege o tabără de clar să fie etichetate și de a reacționa în mod selectiv, fără a crea un sentiment de nedreptate.
(Personal, eu sunt împotriva Sharia Hebdo Shoah și Hebdo).
Prin Mariane | Marți cincisprezecelea noiembrie 2011, 19:48
"Ca un protestant francez, strămoșii mei au cunoscut o represiune apocaliptic și violență fără precedent. Și totuși eu respect catolici. Francezii sunt epuizate de secole de războaie inter-religioase și inter-confesionale. Ne sunt epuizate. »
Toate religiile ale cărții conțin intoleranță fermentează, parcequ'elles pretind că au adevărul, Dumnezeu adevărat, bla ...
Religiile tradiționale mai devreme pentru a mesopotamiană monoteist inițial nu cunosc conceptul de "convertire", aceste religii au fost teluric și cosmic, au fost în țară și pentru cei care au trăit acolo.
Cu care se confruntă dezvrăjirea de piață și societatea de consum, vom redescoperi învățăturile religiilor tradiționale.
Prin Croquignol | Marți cincisprezecelea noiembrie 2011, 20:42
article..c minunat ca este libertatea de exprimare CA nn ?? cred că aceasta este într-adevăr musulmanii care ard laucaux Charlie Weekly ??
Prin hateyou | Luni, douăzeci și opt noiembrie 2011, 15:30
Stilul tonă de scriere este mare, indiferent de ce. Ai putea urî.
Prin Adolf | Marți saselea decembrie 2011, 05:44
Shooooooooo ananasss shoowww shoowww ananas
Tu mi-ai ține de **** te vreau de barbă !!
Prin F2re | Marți șase/08/2013, 11:09
Evrei, musulmani și creștini nu sunt de acord pe nimic, cu excepția cazului când este vorba de combaterea libertatea de exprimare.
Prin Cheikh | Duminica, douăzeci și doi-09-2013, 01:35
Un umor inteligent și subtil este bine din cand in cand! Aș spune că a fost aproape un pic mare, dar bine având în vedere comentariile, aceasta nu ar fi fost să fie mai subțire ... oricum felicitari!
Prin Audry | Sâmbătă șapte/12/2013, 11:40
Destul de sigur, aici sunt reactiile înfricoșătoare atunci când vedem că o majoritate nu poate intra în gradul al doilea (deși aici la fel de mare ca un 38 de tone)
Prin Olivier | Marți zecelea decembrie 2013, 14:27
Când vedem că doar câțiva oameni din cele 60 care au comentat acest articol într-adevăr înțeles ceea ce au citit, cu atât mai bine vă înțelegeți cum o trupa mare mare incapabil reuși să dea iluzia de a gestiona o țară democratică ...
Dar indiferent de, unii oameni iluminați pot și ar trebui să trezească următoare ...
politicile domnilor, masina ta este în proces de enrailler și vă pot sfătui doar pentru a ascunde bine după realizarea colectiv de crimele tale împotriva umanității ... Pentru multe religii care le utilizați pentru a manipula oamenii susțină răzbunare în forma sa cea mai simplă ...
PS: Punctul cultură expres în Hawaii odată oamenii au de gând să condamne la moarte toată familia a unui criminal condamnat ...
Prin Generation vândut scurt | Duminica cinci/01/2014, 23:52
Ce?
incontestabil se poate râde de tot, cu excepția poporului ales?
nu e Charlie Weekly a lansat împrejurimi.
Ei, nu sunt de umor, este o chestiune de ură (împotriva Islamului și musulmanilor),
insulte, scuipat, voma, excremente pe hârtie.
ele sunt rușinea de "jurnalism", și toți cei care au sprijinit OOnt spun pentru libertatea de exprimare în timp ce pentru Dieudo e cenzură,
sunt ele însele colaboratorul de cenzură și rasism.
Prin Ralf | Miercuri nouăsprezece/02/2014, 14:20
Nu știu ce mă face să râd mai mult dintre provocare sau reactie exagerata deoarece una nu există fără celălalt și amândoi sudoare a naturii umane și a gândirii (prostie) condiționat:-)
Prin lol | Duminica, douăzeci și trei-2-2014, 09:28
"Oameni-zeu" ??? LAUGH OUT LOUD. MDR. Zeul de ce? bănci, bijutieri și croitori? Serios, nu mai ai băși ca asta. Sunteți nimic mai mult sau mai puțin decât orice alte persoane. Ai bat din nou și din nou și din nou de-a lungul istoriei. Ai terminat de caritate să încorporați într-un teritoriu care nu este a ta, cum ar fi o ciuperca pe fruct. Spune mulțumesc în SUA și închide gurile voastre. Oameni-Dumnezeu = parazit-oamenii din Palestina. În așteptarea următorul fundul lovind pe care le extirpa pentru Land-ul a promis să mă întorc pe drumurile rătăcitori ...
Prin MDR | Joi opt-1-2015, 09:52
Promotii recente contra los hechos Charlie Hebdo nu fiu para vestiduras las rasgarse; deberías servi como más bine acto reflexivo de los amenzi de evitar el terrorismo de Estado http://heroes2007gg.blogspot.com/2015/01/1-charlie-hebdo.html
Prin Juan Esteban Rojas Crespo duminică unsprezece/1/2015, 02:30
michaiel_gabriel
michaiel_gabriel

Mesaje : 53
Data de înscriere : 07/06/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum