SCRISORI DIN GERULIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Stenogramele Hrebenciuc-Sova sau adevărata față a grupului infracțional organizat PSD “Deci, automat suntem beliți !Toți !”

In jos

Stenogramele Hrebenciuc-Sova sau adevărata față a grupului infracțional organizat PSD “Deci, automat suntem beliți !Toți !” Empty Stenogramele Hrebenciuc-Sova sau adevărata față a grupului infracțional organizat PSD “Deci, automat suntem beliți !Toți !”

Mesaj  Admin Mar Oct 21, 2014 7:44 am

Stenogramele Hrebenciuc-Sova sau adevărata față a grupului infracțional organizat PSD “Deci, automat suntem beliți !Toți !”

https://politicata.files.wordpress.com/2014/02/gita_2_001.jpg
&
https://sites.google.com/site/bastahastalavictoriasiempre/stenogramele-hrebenciuc-sova-sau-adevarata-fata-a-grupului-infractional-organizat-psd-deci-automat-suntem-beliti-toti
by Traian

“Hrebenciuc i-a atras si pe alti senatori intr-o situatie rea si grava, riscand sa compromita pozitia PSD. Hrebenciuc si Sova trebuie sa se puna la dispozitia justitiei (…) Acesti oameni au gresit in partid. Nu stiu daca au gresit si in fata legii. Domnul Ponta a spus ca cine va face jocuri in PSD va fi exclus.”
Voi incepe cu o destainuire : cand am auzit pentru prima data ca Sova Danut ar fi in carti pentru sefia PSD, am ras cu pofta si mi-am zis ca e una dintre cele mai idioate dezinformari ever. Radeti si voi acum, pe saturate, ecce homo coruptus :-)
De ce am folosit ca motto citatul din oligarhul Ghita Sebastian ? Doar pentru a sublinia ridicolul total in care a cazut aceasta famiglie mafiota a PSD in momentul in care Ghita, sponsorul lui Ponta, iese la televiziunea proprie cu directive de partid in locul nasului Ponta. Deci Sova si Hrebenciuc nu sunt de vina fiindca au cazut pe tehnica punand la cale escrocherii legislative  ci fiindca vanau sefia famigliei mafiote.
Un foarte bun prilej ca lumea sa afle cum isi aleg pesedistii seful suprem. ” – Ba, faci ce spunem noi, aia, aia si ailalta ? – Fac, cum sa nu fac . – Bine coae, tu vei fi noul sef. “.
stenograme ghita 2stenograme ghita 1La fel a fost ales in 2010 si Victor Viorel Ponta ca nas al famigliei aka  presedinte al grupului infractional organizat, la un congres inaintea caruia nimeni nu ii dadea vreo sansa, dar, important era cine il organizeaza si cine numara voturile, nu ? Ghita Sebastian, vechi tovaras si sponsor, oligarh de tip nou, i-a aranjat ploile batandu-si joc de Geoana.  Relatiile dintre Ghita si Ponta ? Sa ni le ramintim intr-un alt fragment din  stenogramele deja celebre S.O.V. – Ghita

…i-am zis lu’ Ponta “Ba, o fut pe ma-ta,  fac 1.2 rating, te duci la televizor!” S-a dus, saracul. Mi-a zis: “ma duc, ma, in pula mea, fac, zic, dau breaking news, fac ce vreti voi, na, vin eu la televizor”
Cum va suna toate acestea acum, instructiv, asa-i ?
Acum aceasta gasca de mafioti tineri si extrem de flamanzi, a scos cutitele la vedere, disputandu-si prada : noile pozitii de forta in locul marionetei pe care o vad deja ajunsa la Cotroceni . 1001 de sondaje ale slugilor angajate nu vor reusi sa il duca acolo, make no mistake, mai sunt 2 saptamani de surprize si inca doua de artificii marca EADS, intre cele doua tururi.  Inghesuiala la DNA va fi maxima.
Abia acum aveti traducerea celebrului “Daca nu castigam, scapa cine poate” . Da, fiindca adversarul PSD si al oligarhilor arondati Ghita si Voiculescu, nu il reprezinta celelalte partide, ci Justitia , in primul rand DNA. PSD  a refuzat, inclusiv ieri in cazul Dinita canddin 187 de PSDisti au fost prezenti 22 ,  sa inteleaga  avertismentul sever al SUA si isi apara in continuare mafiotii prinsi la furat.
In incheiere, o mica remarca despre unii pufosi care si-au pus IQ-ul in slujba acestei mafii : pot avea 1001 de doctorate sau studii la Harvard, 1001 de fluvii nu ii vor mai spala de mirosul de cacat dupa ce au dat mana cu un Sova sau un Hrebenciuc.
Once a thief, always a thief,  guvernamentalilor…
PS
In aceste zile interesante, urmariti cateva condeie mai vechi sau mai noi si veti intelege rapid cine ii sponsorizeaza pe persoana fizica



Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2564
Data de înscriere : 03/02/2013

https://scrisoridingerulia.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum