SCRISORI DIN GERULIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Calimente dat afara din emisiune la Antena 3 de catre Razvan Dumitrescu

2 participanți

In jos

Calimente dat afara din emisiune la Antena 3 de catre Razvan Dumitrescu Empty Calimente dat afara din emisiune la Antena 3 de catre Razvan Dumitrescu

Mesaj  DOLFI , caporalul FUHRER Mier Noi 05, 2014 12:58 pm

DOLFI , caporalul FUHRER
DOLFI , caporalul FUHRER

Mesaje : 76
Data de înscriere : 10/07/2013

Sus In jos

Calimente dat afara din emisiune la Antena 3 de catre Razvan Dumitrescu Empty Dialogul dintre Mihăiţă Calimente şi Răzvan Dumitrescu:

Mesaj  MIHAI BELTECHI Joi Noi 06, 2014 12:42 am

Dialogul dintre Mihăiţă Calimente şi Răzvan Dumitrescu:

Dumitrescu: A, deci puneţi acum şi condiţii de moderator, însemnând că e democratic într-o ţară ca politicienii să-şi aleagă moderatorii. E tare de tot, domnu' Calimente
Calimente: E normal...moderatorii noştri sunt ca moderatorii anglo-saxoni?
Dumitrescu: Dumneavoastră care vorbiţi de vest aveţi maniere de Coreea de Nord
Calimente: Dumneavoastră aveţi problema asta şi îmi aduc aminte cât v-am admirat atunci când l-aţi pus la punct pe dl Băsescu, iar acum nu mai sunteţi subiectiv (numele emisiunii, n.r.), acum sunteţi părtinitor
Calimente: Dacă dumneavoastră îmi arăţi vreun moderator din vest care îşi bate joc de un invitat..
Dumitrescu: Va rog să părăsiţi imediat platoul!
Calimente: ...şi îi toarnă găleţi de lături în cap...
Dumitrescu: Acum, în acest moment, va rog să părăsiţi platoul! Ne aduceţi nişte acuzaţii nefondate
Calimente (ieşind din studio): Asta e democraţia pe care o aduce Ponta în România
MIHAI BELTECHI
MIHAI BELTECHI

Mesaje : 136
Data de înscriere : 22/08/2014

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum