SCRISORI DIN GERULIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Miau-miau-miau…Un pisicut mai prost ca Vanghelie si mai canalie decat Iliescu. De ce ar fi Ceausescu invidios pe Ponta

In jos

Miau-miau-miau…Un pisicut mai prost ca Vanghelie si mai canalie decat Iliescu. De ce ar fi Ceausescu invidios pe Ponta Empty Miau-miau-miau…Un pisicut mai prost ca Vanghelie si mai canalie decat Iliescu. De ce ar fi Ceausescu invidios pe Ponta

Mesaj  Admin Vin Noi 28, 2014 3:59 am

http://politicata.wordpress.com/2014/11/28/miau-miau-miau-un-pisicut-mai-prost-ca-vanghelie-si-mai-canalie-decat-iliescu-de-ce-ar-fi-ceausescu-invidios-pe-ponta/
Ceea ce s-a întâmplat azi ține de Coreea de Nord sau de Caragiale. Victor Ponta pierde alegerile la un milion de voturi și, surpriză, vinovatul sunt eu. – Geoana Mircea

Ce am remarcat aseara dupa plenara de partid si de stat a PSD sub conducerea tovarasului dottore Pisicut Ponta e ca trio-ul Iliescu-Geoana-Vanghelie a devenit instantaneu mult mai simpatizat decat cupola famigliei PSD Ponta-Dragnea-Ghita
Banc dupa banc, poanta dupa poanta, fara numar si , cum se stie, sfarsitul unui om politic nu vine atunci cand e injurat nonstop ci atunci cand devine tinta batjocurii generale. Clipul cu Vanghelie “Miau-miau-miau” e deja antologic
Rezumatul analizei tovarasesti facute de fericitul cuplu sosit din Dubai, Victor Viorel & Sebi, este aproximativ urmatorul

Rezultate : Geoana pierde in 2009 la 50 de mii de voturi diferenta, Ponta pierde in 2014 la 1 milion => Geoana e dat afara
Statistica : Ponta ia in Cluj ( fief Ioan Rus ) 26%, in Timis ( fief socrul mic Sarbu ) 33% si in sectorul 5 Bucuresti ( Vanghelie) 43%. => Vanghelie e dat afara
Valori : Dragnea Liviu & Ghita Sebastian – sefi de campanie, Teodorescu Bogdan – strateg, consilieri si strategi SUA-Israel, consilieri si sociologi autohtoni ( Palada Sultanescu, Firea, etc ) , toti la un loc consumand cam 4-5 milioane de euro : perfecti. Sova => dat afara
Dupa care s-a supus la vot si, ce sa vezi, rezultatul a fost : 80 pentru, 2 impotriva, 2 abtineri. Nici Ceausescu Nicolae nu a avut parte de asa ceva in 21 decembrie ’89, pana si pe el l-au usuit tovaraseii din CEx.
N-are absolut nici un sens sa mai insist, am mai scris : Victor Viorel Ponta e o frauda morala totala. Si cum fiecare pisicut pre limba lui piere, rabdare, popcorn si DNA. Tic, tac, tic, tac…
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2562
Data de înscriere : 03/02/2013

https://scrisoridingerulia.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum